Telefon: | E-posta: haldun@donerfabrikalari.com

Hazır döner üretimi uzman danışman.

Hazır döner üretimi uzman danışman. 25 Yılın birikimi, yurt içi ve yurt dışı tecrübe ve deneyimleri ile hizmetinizdeyiz. A dan Z ye hazır döner üreten fabrikaları kurmak konusunda, bizimle görüşmeden yatırım yapmayın deriz.

Devamı...

Haldun Köksal | Hazır Döner ve Köfte Üretimi Uzman Danışman

*Projelendirme; Mevcut binaya veya araziye, ölçekli işletme projelendirmesi hazırlanması.
(Makineler, soğuk havalar, fabrika bölümleri, personel yerleştirme ve tüm detaylar)
Eğer mevcut bina var ise fabrikaya uygun hale getirilmesi veya sıfırdan kurulması.
*Vasıfsız personelin usta olarak eğitimi
Vasıfsız elemanlara verdiğimiz eğitimden sonra tüm personel döneri takmayı, traşlamayı
streçlemeyi uzman olarak öğreniyor. Bu ekibin bayan veya erkek olması sorun teşkil etmiyor. Gerekli personellere reçete ve proses eğitimi, diğer gerekli personele ise pişmiş paketli döner üretimi için pişirme ve döner kesme eğitimi veriliyor.
Üretim yöneticisi olacak gıda mühendisi arkadaşlara özel eğitim veriliyor.
Bu eğitim dünyanın bir çok yerindeki usta sıkıntısına çözüm olmaktadır. Yurt içi veya yurt dışı her türlü kalifiye personel sorunlarınızı ben çözüyorum. Yeter ki üretim alanı olsun, ekipman olsun ve vasıfsız personel olsun.Eğitim çok detaylı bir eğitim olduğu için yurt dışı çalışmalarda eğitim süresince Türkçe bilen bir tercüman gerekiyor.
Referanslarım da bu çalışmalar ile ilgili detayları görebilirsiniz. UYARI !(hazırdonerfabrikalari ve uzantılarını kullanan dolandırıcılara lütfen itibar etmeyiniz ,lütfen reel ve görsel ve ulaşılabilir referanslar talep ediniz.)

Hakkımda

Beyaz et ve kırmızı et sektöründe 14 yıllık üst düzey yönetici tecrübesine sahibim.Son 12 yılda danışman olarak, bir çok projeye imza attım.

Devamı...

Amacımız

İstihdam yaratmak, Katma değerli ürünler üreterek işletmeyi daha karlı hale getirmek ve et sektörüne katkıda bulunmak, Hazır döner sektörünün profesyonel anlamda gelişmesini sağlamak...

Devamı...

Önemli Bilgilendirme

Firmamız hazır döner üreticisi değildir. Sadece danışmanlık hizmetini vermektedir. Dönerci ustası eğitimi için özel bir okulumuz bulunmamaktadır. Sadece döner fabrikaları içersinde bize verilen vasıf

Devamı...

HALDUN KÖKSAL | HAZIR DÖNER VE KÖFTE ÜRETİMİ UZMAN DANIŞMAN

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Projelendirme,baştan sona tesis kurulumu,dönerci ustaları yetiştirmek ve üretimi öğretmek ,makine ve ekipman satın alma,reçeteler proses,,döner takmak,et açmak,pişirmek ve kesmek full eğitim..(firmamız uretici firma değildir ,ayrıca şahıslara özel dönerci ustası eğitimi faliyetimiz yoktur,kurduğumuz fabrikaların personeline eğitim veriyoruz.) (donerfabrikalari.com site ismimizi veya eklerini kullanan dolandırıcı sitelere lutfen itibar etmeyiniz.Reel,görsel ve ulaşılabilir referlar TALEP EDİNİZ

Devamı

Foto Galeri

Go to top of page